Zdjęcia rodzinne, ukazują przeważnie szereg emocji, tak różnych jak różni są ludzie. Pomimo występujących rozbieżności osobowościowych sesje takie zawsze łączone są w jedną całość, poprzez szczere uczucie i miłość.

Zdjęcia rodzinne, kojarzą nam się przeważnie z ciepłą, domową atmosferą. Kojarzą się z miejscem bezpiecznym, znanym, otwartym i dostępnym o każdej porze dnia i nocy. 
Tym razem było zupełnie inaczej... ale od początku.

Zgłosiły się do mnie trzy siostry, które postanowiły zrobić nietypowy prezent swoim najbliższym. Stylizowane zdjęcia miały być nie tylko oryginalnym podarunkiem ale także pomysłem na przeżycie wspólnej przygody.

Ponieważ cała rodzina od zawsze związana była z tematyką militarną - charakter sesji wydawał się być oczywisty. I jakże ... inspirujący, ciekawy i niespotykany - przynajmniej dla mnie. Klientki wybrały miejsce oraz czas realizacji projektu. Jasno wskazały charakter zdjęć oraz określiły ich styl.
Zabierając się do pracy byłem pełen obaw, czy uda mi się uchwycić emocje o które chodziło. Jak się okazało nie taki diabeł straszny . . . 

Tak na marginesie. Proszę się nie obawiać. Nie było żadnych strat w ludziach, ani sprzęcie :) I choć zdjęcia mogą tego nie oddawać, podczas pracy panowała bardzo przyjazna i wesoła atmosfera. Wszyscy cali wrócili do domów :)

Jak się zatem okazuje nawet twarde, rządzące się swoimi prawami dziedziny życia, kryją w sobie szereg tajemnic. Mogą również łączyć pokolenia i to z wielkim, rodzinnym uczuciem i oddaniem.