Chrzest Święty to wydarzenie niezwykle istotne pod kątem religijnym. Jest to bowiem pierwszy Sakrament przyjmowany przez niedawno narodzonego członka rodziny.  Jak się okazuje Chrzest ma również ogromne znaczenie towarzyskie. To czas spotkania z najbliższymi. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by utrwalić te wyjątkowe chwile na pięknych fotografiach.

Gdy Stary Rok dobiega końca, większość z nas robi jego krótkie podsumowanie. Zachęcony wieloma przemyśleniami, stworzyłem taki bilans i ja.

To był dobry Rok. W ciągu tych 365 dni poznałem mnóstwo ciekawych osób. Miałem okazję pracować z wieloma wspaniałymi i sympatycznymi Parami. Uczestniczyłem w licznych imprezach okolicznościowych, uroczystościach, zabawach, weselach. Byłem świadkiem szczerych, prawdziwych uczuć. Obserwowałem rozmaite relacje międzyludzkie.

W roku 2018 obsłużyłem wyjątkowo dużo chrztów świętych. Jak wiadomo są one nietuzinkowym wydarzeniem. Główny bohater jest najmniej zainteresowany moją obecnością, stąd też mogę swobodnie wykonywać różnorodne, niezwykle naturalne ujęcia.

W niniejszym artykule opiszę Wam, w dużym skrócie, przebieg udzielenia Sakramentu Chrztu Świętego.