Chrzest Święty to wydarzenie niezwykle istotne pod kątem religijnym. Jest to bowiem pierwszy Sakrament przyjmowany przez niedawno narodzonego członka rodziny.  Jak się okazuje Chrzest ma również ogromne znaczenie towarzyskie. To czas spotkania z najbliższymi. Warto więc dołożyć wszelkich starań, by utrwalić te wyjątkowe chwile na pięknych fotografiach. 

Ponieważ w niektóre przygotowania oraz Mszę Św. zaangażowana jest cała rodzina, dobrym rozwiązaniem wydaje się być skorzystanie z usług profesjonalnego fotografa.

Fotograf będzie mógł się bowiem skupić na swojej pracy, bez zaburzenia własnego odbioru uroczystości, rejestrując najważniejsze jej momenty.

Wykonane zdjęcia będą nie tylko wyjątkową, rodzinną pamiątką ale w przyszłości pozwolą małemu bohaterowi „powrócić” do tych ważnych momentów, których nie miał przecież prawa zapamiętać.

10 czerwca to moja data. Moja i mojej żony. To właśnie tego dnia - rok temu - złożyliśmy sobie małżeńską przysięgę. Choć czas mija nieubłaganie szybko, staramy się wykorzystać go jak najlepiej. Łącząc pasje, hobby i pracę tak, by spędzać go ze sobą jak najwięcej. Jak się okazuje, można to z powodzeniem wkomponować w tzw. życie codzienne.

Tak się złożyło, że w rocznicę naszego ślubu, miałem przyjemność fotografować jeden dzień z życia małego Borysa - jego Chrzest Święty. Jak każde ważne wydarzenie i to wymagało pięknej oprawy, uwiecznionej na rodzinnych fotografiach.

Zdjęcia rodzinne, ukazują przeważnie szereg emocji, tak różnych jak różni są ludzie. Pomimo występujących rozbieżności osobowościowych sesje takie zawsze łączone są w jedną całość, poprzez szczere uczucie i miłość.

Zdjęcia rodzinne, kojarzą nam się przeważnie z ciepłą, domową atmosferą. Kojarzą się z miejscem bezpiecznym, znanym, otwartym i dostępnym o każdej porze dnia i nocy. 
Tym razem było zupełnie inaczej... ale od początku.